KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8358490
nr 835 8490
Akvarell
1800-talets mitt, ramens innermått: 24x32
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 juli 2013
kl 18:13:15
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
700 kr
900 kr